Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: www.med.lenos.pl - Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Aparaty KTG

www.med.lenos.pl - Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Aparaty KTG 4 ם 3 שבועות ago #1

  • ikirad
  • ikirad's Avatar
  • מנותקים
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
MED LENOS - Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep www - Aparaty EKG - http://www.med.lenos.pl

Doposażamy klientów indywidualnych, szpitale a także prywatne gabinety medyczne. Z nami znajdziesz sprzęt medyczny i aparaturę medyczną w dogodnej cenie. Sprawdź na naszej stronie internetowej ceny naszych sprzętów. Pamiętaj, iż gdy kupujesz więcej asortymentu możesz negocjować cenę. Możemy Ci zaproponować wysokie rabaty. Dbamy o naszych klientów proponując im świetnej jakości asortyment w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy. Mamy w ofercie sprzęt jak również aparaturę medyczną najlepszych producentów. Pracujemy tylko z najlepszymi. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.
http://aparatekg.fox.olsztyn.pl/
http://szafa-medyczna.fox.olsztyn.pl/
Każde z urządzeń, które znalazły się w naszej ofercie, posiada niezbędny certyfikat. Nasz sprzęt został również umieszczony w rejestrze produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz produktów biobójczych. Posiadamy sklep medyczny w Bielsku-Białej, jest on dobrą okazją aby osobiście poznać asortyment Euro-Medical. Dużą część naszej produkcji eksportujemy do Holandii czy Wielkiej Brytanii. Wysoka jakość naszych produktów potwierdzają także nasze nagrody, wyróżnienia czy certyfikaty. Na początku nasza oferta obejmowała tylko dziesięć modeli asortymentu, by w roku 2016 zwiększyć się do ponad 500 wyrobów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując sprzęt również na indywidualne zamówienia.
http://ssaki-szpitalne.lenos.pl/
http://med.cloe.com.pl/
http://pompa-infuzyjna.cloe.com.pl/
Do Państwa pomocy służą przeszkoleni inżynierowie z doświadczeniem w naprawie sprzętu szpitalnego. W trosce o nieprzerwaną pracę sprzętów medycznych proponujemy szpitalom, oddziałom prywatnym oraz innym placówkom medycznym kompleksowy serwis urządzeń medycznych. Profesjonalnie i rzetelnie naprawiamy ultrasonografy, rezonanse,aparaty KTG, tomografy i inne urządzenia medyczne, wymagające ciągłego działania. Plaówką korzystającym z serwisu urządzeń szpitalnych gwarantujemy szybką reakcję na wezwanie i fachowe zrobienie prac serwisowych przez doświadczonych i wykształconych inżynierów. Wyciągamy ręce naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponując Państwu wysokiej jakości usługi serwisowe aparatury medycznej.
http://www.med.iris.szczecin.pl/
http://www.sklep.lux.olsztyn.pl/
http://aparat-ekg.lenos.pl/
Posiadamy możliwość umówienia na wizytę celem uzgodnienia oczekiwań serwisowych i sporządzenie umowy stałej opieki serwisowej nad całym wyposażeniem placówek medycznych. Każda umowa sporządzana jest indywidualnie z uściśleniem Państwa potrzeb i warunków. Proponujemy Wam wysokiej klasy obsługę serwisową i opiekę techniczną urządzeń medycznych z wielką gamą możliwości. Już teraz poznaj naszą ofertę na serwis aparatury medycznej. Naszym dążeniem jest prowadzenie ciągłości pracy urządzeń medycznych oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zachęcamy do skorzystania z naszego działu technicznego. Posiadamy Serwis sprzętu medycznego w całym kraju.
http://www.fotele-ginekologiczne.lenos.pl/
http://ssaki-szpitalne.lenos.pl/
http://www.sklep.max.pomorskie.pl
Ekwipunek medyczny pomocny jest zwłaszcza figurom chorującym, które dużo czasu spędzają w szpitalach.
Przynależą do niech nie wyłącznie ludzie w podeszłym wieku, niemniej jednak coraz to częściej też ludzie młodzi, a nawet dzieci, które niestety też dotykają przeróżne choroby.
Pamiętajmy jednakże, iż wielu chorobom możemy sami zapobiegać, doglądając na przykład o zdrowy styl życia.

http://pompa-infuzyjna.cloe.com.pl/
http://med.cloe.com.pl/
Wypada wiedzieć o pozycji, w jakiej trzeba ułożyć poszkodowanego, a po pewnym czasie czekać na przyjazd pogotowia. Ratownicy będą już posiadali z pewnością sprzęt medyczny, nosze oraz inne niezbędne narzędzia, to naturalnie dzięki którym udzielą dalszej pomocy ofierze wypadku.
Oferujemy aparaturę medyczną najwyższej jakości w niskich cenach. Zaopatrujemy szpitale oraz prywatne gabinety lekarskie w wysokiej jakości aparaturę medyczną dużych i rozpoznawalnych marek producentów. Oferujemy poniżej opisane wyroby:
- Aparaty EKG
- Kardiomonitory
- Holtery EKG
- Szefeczki przyłóżkowe
- Szafy medyczne
- Lampy operacyjne
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.205 seconds