סוגיות בטיול ישראל 2020 מגמות - על בראיה אופטימית.

 

מסע מרתק , מעשיר ומסקרן לעתיד בראייה אופטימית, תוך ניתוח מגמות גלובאליות ומקומיות בראיית על, שיתחיל במפגש הגבולות סוריה, לבנון וישראל בנחל הירמוך ויסתיים בסוסיתא.

בטיול יושם דגש על אופיו של הדור הבא ומגמות חברתיות עתידיות בישראל ובמזרח התיכון. נושאים שילובנו בטיול- ישראל "מייצרת" את הדור הצעיר המוכשר ביותר בעולם: הצפי הוא שב- 2050 נהיה 15 מיליון איש אם תוחלת חיים של לפחות 120 שנה.

לקראת 2020 יש להישען על הדור הצעיר של היום, הבא עם ערכי מהפכנות ו "תיקון עולם". דור מעורב זה יוביל שינוים עמוקים בכל תחומי החיים.

ב2020 ריבוי אוכלוסייה גבוהה ולכן דור צעיר גדול (2 מילון צעירים ) , משכילים, נמרצים ובעל יכולות מופלאות.

 

 

 גאופוליטיקה מזרח תיכונית במאה ה-21.

שנת 2020 תושפע מהאביב הערבי התחיל, וישנה את המזרח התיכון מהיסוד. שבטים דתיים אתניים, שיעים למול סונים והקצנה אסלאמית, יחלישו את העולם הערבי. (דמוגרפית ,כלכלית וחברתית ).

בעתיד חלק ממדינות ערב ( אירן, מצרים, סוריה תורכיה, ערב הסעודית ירדן הרשות הפלסטינאית), יעברו שינוי מהותי שישנה באופן מהותי את כל הזירה המזרח תיכונית.

 

אתרי הטיול : פריחה בגולן מפגש הגבולות :ירדן ,ישראל וסוריה ,נחל על אל המפל השחור ציר המפלים, סוסיתא ,היסטוריה יהודית ופסיפס אנושי. ציוד : 2 ליטר במידנית לדרך, קרם שיזוף, מים, נעלי הליכה, ביגוד נוח ליום חם קר. כלכלה : אוכל ,קפה ,מים וכריך בשטח. (באחריות אישית). ט.ל.ח. שינוים יתכנו .


חייגו
052-2530393