תרפיה באמצעות שזירת פרחים וצבעים.

 New folder 2

תרפיה זו הינה דרך עבודה טיפולית חדשה, נגזרת של תרפיה באמצעות אומנויות. שזירת פרחים וצבעים היא שילוב של אומנות, יופי ואסתטיקה, אך למעשה היא משקפת את המתחולל בנפשו וליבו של האדם. באמצעות בחירת הפרחים, הצבעים ודרך שזירתם לסידור פרחים ניתן לבחון את המקום הרגשי, הפנימי בו האדם מצוי ברגע נתון, אישיותו וסגנון חייו. ניתן לבחון למה כרגע האדם זקוק על מנת להיות במקום טוב יותר עם עצמו. בעזרת הפרחים ניתן לאבחן את הקושי - אך גם לתת את הכלים והדרך לכדי ליצר שינוי, איזון והרמוניה.

היצירה בפרחי קטיף - המביאה את הטבע הביתה, ההנאה המידית מין העשייה והתוצר, מחזקת את ערך "האני". התהליך משלב יצירה בפרחים עם שיחות טיפוליות.

לפרחים יש היכולת לחבר את האדם לעצמו ורצונותיו העמוקים ביותר, לכוחות ולעוצמות הטמונים בו, לעורר הזכרון מי הוא ולחזק את האני הפנימי וליצור רוגע ושלווה. תרפיה בפרחים מאפשרת עבודה הן בקבוצה והן פרטנית. השיטה הייחודית של תרפיה באמצעות פרחים, מלווה אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה, ריפוי ושיקום.

תרפיה בפרחים היא חוויה מרגשת ומעצימה, הפותחת עולם חדש של טיפול ומאפשרת לחולל שינויים בחיים בכדי להגיע לרוגע, לאיזון ולשלווה.

קורס ייחודי זה נפתח ביום רביעי  החל מ4/11/15 משעה 9.00-17.00  במכללת T.C   בקיבוץ העוגן. 

 

היקף הקורס: תרפיה בפרחים וגינון טיפולי 500 שעות + 200 סטאז'.

תכנית לימוד המתמחה בתרפיה בפרחים וצבעים : 200 שעות  (מתוך ה500).

מטפלים יכולים ללמוד רק את קורס ההתמחות בתרפיה בפרחים!!!

 

מטרות הקורס:

רכישת מקצוע טיפולי ויחודי - טיפול פרטני ובקבוצה

מסע להתפתחות אישית. מעצים, מקדם וחוויתי

היכרות עם עולם הפרחים ורכישת יסודות בשזירת פרחים

 

על הקורס :  הקורס יתחיל בדינמיקה קבוצתית, כך שהתלמידים יעברו מסע מלמד, מעשיר וחוויתי עם פרחים וצבעים ויכירו בכוחם של הפרחים והצבעים בתהליך התרפיה כדרך טיפול.

במסע זה יכירו התלמידים לעומק את עצמם ואת השפעת הפרחים עליהם, ילמדו ויבינו כוחם של הפרחים והצבעים בתהליך התרפיה כדרך טיפול ויחוו התפתחות אישית, יחזקו מודעות עצמית ויועצמו, כדי שיוכלו לחוות ולהבין את עוצמת הטיפול ובעתיד יהיו מסוגלים להעביר את המטופלים שלהם מסע זה.

תנאי קבלה:

*ראיון אישי

*הלימודים הינם חלק מלימודי גינון טיפולי במכללת T.C, מסיימים מסלול זה מקבלים תעודת מטפל בגינון ובתרפיה בפרחים.

* מטפלים ותיקים  יכולים להירשם למסלול לימודי תרפיה בפרחים בלבד כדי לקבל כלי טיפולי נוסף.

חובות הסטודנטים:

* נוכחות והשתתפות פעילה בשיעורים.                                                             * הכנת המטלות שינתנו ועבודה שנתית מסכמת.

לפרטים נוספים צלצלו ל 052-2530393  , 052-4789613


חייגו
052-2530393